CNC Plazma ile kesim

Bu ünitemizde 1000 m2 kapalı alanda , 5.500 mm x 42.000 mm ölçülerinde sulu plazma kesim tezgahımızda bir adet HT2000 ve bir adet HPR 260 marka iki adet plazma makinemizle kesim hizmeti vermekteyiz.

Ünitemizde müşterilerimizin istemiş olduğu hizmetleri kısa sürede ve kaliteli olarak yapmamızı sağlayan bir adet teknomagnete 7,5 tonluk elektromıknatıs ve iki adet 15 ton kaldırma kapasiteli tavan vinci mevcuttur.

Kumlama ve boyama atölyesinden sonra müşteri talebi doğrultusunda elektrikli dekovil vasıtasıyla ya da fabrika dışından gelen saclar müşterinin emirleriyle kesilmektedir.Kesim kalınlığı plazma ile 65 mm'ye kadar, oksipropan kesim ile 200 mm'ye kadar çıkabilmektedir. Kesim şekline göre ünite amiri hangi yöntemin faydalı ve kaliteli olduğunu müşteri veya temsilcisi ile paylaşıp kesim emrini vermektedir. Ünite amirinde Autocad donanımı olduğundan dolayı çizimler ister nest programlı, ister Autocad ortamında olsun problemsiz bir şekilde kesilir. Kesimdeki gösterilen itina raporlamada da gösterilmektedir. Plazma makinelerimiz hem toz hem ark markalama özelliğine sahiptir. Ünitemizin aylık kesim kapasitesi 100.000 metredir.