hakkimizda

Şirketimiz; Hamza Ertaş şirketler grubu üyesi olarak 1983 yılında Tuzla İçmelerde 300 m²lik bir alanda faaliyetine başlamıştır.

Aradan geçen zaman içerisinde sürekli kendini geliştirerek 2002 yılında Tuzla İçmelerde kendi mülkü 1000 m² açık vinçli stok sahasında ve 2005 yılında ileriye dönük olarak planlanmış toplam 14000 m² alan üzerinde 3000 m² kapalı alan ve 8000 m² açık vinçli stoklama sahasında faaliyetlerini sürdürmektedir. Mevcut ünitelerimizde sac ve profiller için kumlama-astar-boyama ve levha halindeki saclar için cnc plazma ile kesim hizmeti veren firmamız, gemi inşa sanayisine, makine, otomotiv, çelik inşa sanayisine hizmet vermektedir.

hakkimizda

Şirket sanayi faaliyetleri yanında kurulduğundan itibaren yürüttüğü ticari faaliyetlerini de geliştirmiştir. Türkiye'nin ve dünyanın kaliteli üreticilerinden yıllık yaklaşık 18.000 ton gemi sacı, kazan ve basınçlı kap sacı , ve diğer sıcak saclar, profil, köşebent, lama, hollanda profili, IPE, HEA, HEB, NPI, NPU profiller ve boru pazarlaması da yapmaktadır. 

Aynı zamanda yurtdışından mümessili olduğu firmalardan, yurt içindeki yerleşik firmalarımıza proje kapsamında gemi sacı, kazan ve basınçlı kap sacları ve sanayi sacı pazarlama hizmeti de vermektedir. Uzmanlık alanımız gemi sanayisidir. 

Amacımız gemi sanayisinde geminin imalat aşamasına kadar sac temini tahmil ve tahliyesi, kumlanıp astarlanması, plazmada kesimi, markalanması ve mamul olarak sanayicilerimize teslim edilmesini sağlayarak sanayicilerimize vakitten ve nakitten avantaj sağlamaktır.